Archiwum kategorii: Suplementy

Witaminy na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją dotyczą obecnie nie tylko osób starszych. Takie objawy pojawiają się bowiem nie tylko na skutek naturalnego procesu starzenia się, ale także w wyniku niedoborów ważnych substancji. Na które suplementy na pamięć i koncentrację warto zwrócić uwagę i co koniecznie powinny one zawierać?

Tabletki na pamięć i koncentrację – czy one działają?

Problemy ze skupieniem uwagi to dość powszechny rodzaj dolegliwości. Na szczęście na dzisiejszym rynku istnieje wiele rodzajów suplementów diety, które mają pozytywny wpływ na koncentrację i pamięć. Tabletki na pamięć i koncentrację oraz tabletki na skupienie, a także tabletki wspomagające naukę są dostępne w każdej aptece.

Dobry lek na pamięć i koncentrację

Pamięć i koncentracja to funkcje, które przydają się w każdym wieku. Ale o które należy dbać z każdym dodatkowym rokiem życia. Najprostsze lekarstwo na pamięć, to trening mózgu poprzez codzienne proste ćwiczenia. Polegają one choćby na zapamiętywaniu listy zakupów zamiast zapisywaniu jej na kartce oraz prawidłowa i zbilansowana dieta bogata w orzechy i oleje. Jeśli… Czytaj dalej »

Dieta dla mózgu i inne sposoby na lepszą pamięć

Mózg jest najbardziej fascynującym organem naszego mózgu i mimo ogromnego postępu naukowego wciąż stanowi dla nas ogromną tajemnicę. Dowodzi przebiegiem większości naszych czynności – zajmuje się przetwarzaniem informacji wzrokowej, czy słuchowej, a także zawiera wyspecjalizowane ośrodki zajmujące się pamięcią. Jego rola w naszym życiu jest ogromna, dlatego warto dbać, by był sprawny jak najdłużej. Dużą… Czytaj dalej »